Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Edukacinė programa „Paukščiai šalia mūsų“

Darželio vyresniųjų grupių ugdytiniai sulaukė netikėto svečio – ornitologo-lektoriaus Gedimino Petkaus. Vasario 27 d. edukacinės programos metu, vaikai sužinojo kokie paukščiai gyvena šalia mūsų, kuo jie maitinasi, kaip suka lizdus, kuo skiriasi didžiosios zylės, genio patelė ir patinėlis, klausėsi ir imitavo paukščių balsus.

Ornitologas Gediminas pateikė daug įdomios informacijos, pamokė vaikus atskirti varninius paukščius, pasakojo, kurie iš jų gudriausi, kuo ypatingas šarkos lizdas, parodė įtraukiančius vaizdo reportažus iš paukščių gyvenimo.

 

Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ muzikinė pasaka „Kupriukas muzikantas“

Vasario 26 d. Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ pakvietė į muzikinę pasaką „Kupriukas muzikantas“, kuri paskatino pagalvoti, kada gali būti laimingas ir ką pasirinkti aukso maišą ar tuščią maišą? Vaikus sužavėjo  lietuvių liaudies instrumentai, dainos, burtažodžiai ir linksmas pasakojimas.

Užgavėnių šurmulys darželyje

Vasario 25 dieną lopšelis-darželis ,,Žilvinas“  skambėjo nuo vaikų šurmulio, juoko ir pokštų. Vaikai  su draugais šoko lietuvių liaudies ratelius, žaidė žaidimus, ragavo virėjų keptus blynus, dalyvavo Lašininio ir Kanapinio kovoje.

 

Kūrybinė valandėlė „Sagės gaminimas“

Vasario 21 d.  mokytojo padėjėja Jovita pakvietė į  kūrybinę valandėlę „Sagės gaminimas“. Vaikai su tėveliais ir darbuotojai pasigamino sagę iš medžiagos.

 

Lietuvos gimtadienis

Vasario 14 d. darželyje paminėjome  Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Lietuvos gimtadienį.

Dovanojome gimtinei, Lietuvai tai, kuo patys gyvename, džiaugiamės, ką turime gražiausio – savo šypseną, skambias dainas, linksmus šokius, prasmingus žodžius ir piešinius.

Rytmetis „Atverk tautosakos lobių skrynią“ Panevėžio m. „Židinio“ bibliotekoje

Vasario18 d. priešmokyklinukai keliavo į „Židinio“ biblioteką, dalyvauti rytmetyje „Atverk tautosakos lobių skrynią“. Visų susirinkusiųjų laukė viešnia – Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos kraštotyrininkė V. Trečiokienė, kuri pristatė Panevėžio krašto lankytinas vietas interaktyvioje kelionėje, pasinaudojant žemėlapiu.

Mūsų darželio vaikučiai su lopšelio – darželio „Aušra“ ugdytiniais žaidė lietuvių liaudies žaidimus, ratelius, dainavo daineles. Bibliotekininkė Lina sekė pasakas be galo, padavimus ir užminė mįsles vaikams. Po renginio buvo smagu apžiūrėti vaikų bibliotekėlę ir pavartyti knygeles.