Vaikystės diena

2023-06-02

Birželio 1 d.  pakvietėme  šeimas paminėti Tarptautinę vaikų ginimo dieną ir sudalyvauti orientaciniame  renginyje „Įveikime  Žilvino trąsą kartu”.  Šeimos nariai išsiaiškinę žemėlapyje pažymėtus ženklus,  bėgo ieškoti punktų, kuriuose atliko 7 užduotis. Kiekviename žingsnyje laukė netikėtas nuotykis.  1 užduotyje vaikai kartu su tėveliais iš raidžių dėliojo  žodį “Žilvinas”. 2 punkte juos pasitiko miestelio šeimininkė, kuri stebėjo ar dalyviai keliaudami takeliu nenukrypsta nuo  nurodytos krypties ir pasiūlė išmėginti savo taiklumą, mėtant skirtingo svorio kamuoliukus į taikinį. 3 punkte Žilviniečių laukė linksmasis žmogeliukas, kuris linksmai pasisveikinęs, paskatino pasijausti dinozauro pasaulyje ir vaikiškomis  pėdutėmis bei rulete-metru išmatuoti Dinozauro pėdą. Atlikus 3 užduotį, dalyviai turėjo įveikti vingiuotą tiltelį, kalnelį, virvių trąsą tarp medžių ir  nučiuožti lynu žemyn. Šeimos narių laukė vis kitos užduotys:  „Pasverti  vandens kibirą“, „Nustatyti vėjo kryptį“, „Išrūšiuoti šiukšles“ ir atlikti bandymą  „Kas skęsta, kas neskęsta“. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis už sėkmingai įveiktą Žilvino trąsą kartu. Vaikai džiaugėsi, kad visas pasislėpusias užduotis teko įveikti kartu tėveliais.

Vaikystės diena buvo pilna saulės, staigmenų  ir puikių emocijų.