Vaikų veiklos „Kuriame ant šviesos stalo“

2022-01-17

Mokytojai sausio mėnesį paskatino vaikus pažaisti šviesos, tamsos ir spalvų žaidimus panaudojant šviesos stalą ir anstalius. Vaikams patiko skleidžiama šviesa, kuri sukuria raminančią atmosferą ir paryškintą vaizdą ant stalo. Jie mokėsi taikyti įvairius pasaulio pažinimo būdus – stebėti, klausinėti, modeliuoti, eksperimentuoti, tyrinėti, skaičiuoti, grupuoti, lyginti, atlikti loginius veiksmus.

 

Vaikai noriai piešė pirštuku ir teptuku įvairias formas, rašė, kūrė ant įvairiausio pagrindo: smėlio, druskos, dirbtino sniego, birių priemonių, stebėdami, kaip skverbiasi šviesa, sukurdami magišką – kūrinį. Įvairios  veiklos praturtino vaikų sensorinius pojūčius, skatino mąstymą, patobulino bendravimo įgūdžius ir lavino vaizduotę. Veikdami, kurdami ugdytiniai sužinojo daug naujo, patyrė džiugias emocijas.