Tolerancijos pasaulyje

2022-11-30

Tęsiant projektą „Aš ir žmogus“, organizavome  savaitę  „Tolerancijos pasaulyje“, kurios metu vaikai diskutavo apie pagarbą, pagalbą ir pakantumą vienas kitam, juk labai svarbu ugdyti toleranciją, kad priimti kitokį, suprasti, kad visi mes skirtingi, unikalūs ir kartu panašūs. Priešmokyklinukai dalijosi patarimais, kaip reikia elgtis kad ilgiau išsaugotume draugystę, žaidė emocinį žaidimą “Pasakyk draugui komplimentą”, kūrė draugo portretą (piešė, tapė, aplikavo, konstravo) ir dovanojo draugui. Ugdytiniai džiaugėsi “Gerumo kišenėlėse” rastomis draugų staigmenėlėmis. „Boružėlių“ grupės vaikai iš karoliukų vėrė draugystės apyrankes.

Įstaigos bendruomenė paminėjo Tarptautinę Tolerancijos dieną – kurdami tolerancijos namą. „Bitučių“  grupė pagamino tolerancijos namą, į kurį pasikvietė draugų iš įvairiausių žemynų: Afrikos, Azijos, Europos, Australijos,(minėtus žemynus surado žemėlapyje) Bandė pasisveikinti įvairiomis kalbomis, net kiniečių… “Peliukų mokyklėlėje”  įsikūrė Tolerancijos gatvė, kurią papuošė šeimos narių gaminti nameliai.  Tolerancijos nameliai papuošė grupių erdves ir suteikė visiems daug puikių emocijų.