Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Atvirų durų dienos su tėvais

Sausio 28 – vasario 5 dienomis darželyje vyko atvirų durų dienos. Kviesdami tėvelius į atvirų durų savaitę, skatinome, juos geriau pažinti vaikų kasdieninę veiklą ir dalyvauti vaikų ugdyme. Ikimokyklinių ir priešmokyklinės grupių atvirose-praktinėse veiklose „Lėlė – ugdymo proceso draugas ir pagalbininkas“ aktyvūs, kūrybiški, artistiški buvo ne tik vaikai, bet ir tėveliai.

Respublikinis prevencinis projektas ,,Žaidimai moko”

Priešmokyklinė  grupė „Peliukų mokyklėlė” toliau tęsia dalyvavimą ilgalaikiame prevenciniame respublikiniame projekte ,,Žaidimai moko”, kuris pasipildė nauja veikla ,,Trumpi žaidimai“. Atrodo paprasta, bet ne – reikia dirbti dviese ir teisingai sudėti daiktus reikiama kryptimi. Vaikams buvo labai smagu žaisti su draugu.

Panevėžio gamtos mokyklos akcija „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę“

Darželio ugdytiniai įsitraukę  į Panevėžio gamtos mokyklos globos akciją „Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę”, aiškinosi kokie paukščiai lieka žiemoti, koks maistas jiems tinka. „Boružėlių“ grupės  vaikai  stebėdami į darželio kiemą atskrendančius paukščius, nutarė su tėveliais  padaryti lesyklėles, panaudojant antrines žaliavas.


Pažintinė – tiriamoji savaitė

Sausio 13-16 d. organizuota pažintinė tiriamoji savaitė „Žiemos istorijos“. Vaikai su pedagogais diskutavo apie žiemos požymius, kaip susidaro sniegas ir ledas. Atlikdami eksperimentus ,,Ištirps ar neištirps?”, ,,Skęsta- neskęsta” , vaikai sužinojo kokios ledo savybės.  Kieme stebėjo oro permainas, vėjo kryptį. Nors pažintinė savaitė neleido vaikams pasidžiaugti žiema (nebuvo sniego), todėl teko žiemą improvizuoti kūrybiniuose darbeliuose „Žiemos peizažas“.

Pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Mūsų darželis prisijungė prie respublikinės pilietinės akcijos ,,Atmintis gyva, nes liudija”.

2020 metų sausio 13 d. 8.00 val. darželio languose sužibo vienybės ir atminimo žvakutės.

 

     

Svečiuose Vilniaus vitražinių lėlių  teatras „Vaivorykštė“  

Sausio 9 d. vaikai žiūrėjo Vilniaus vitražinių lėlių teatro „Vaivorykštė“ spektakliuką „Senelio pasakaitės“ (režisierius Petras Mendeika), kurio metu sužinojo, kaip susirasti draugą, kai ištinka bėda, kaip jį atpažinti, vertinti ir mylėti. Jauniesiems žiūrovams labai patiko vitražinės lėlės ir nuoširdus aktorių bendravimas.

Rytmetis ,,Atsisveikinimas su eglute“

Sausio 8 d. rytmetis buvo skirtas atsisveikinimui su eglute. Renginio metu netruko vaikų klegesio, nuotaikingų užduočių bei staigmenų. Renginio vedėjai besmegeniai perskaitė Kalėdų Senelio laišką. Vaikai su džiaugsmu įvykdė visas Kalėdų senelio užduotėles: deklamavo eilėraščius, minė mįsles, dainavo, šoko,  žaidė linksmus žaidimus su draugais ir atsisveikino su kalėdine eglute iki kitų metų.

Edukacinė pamokėlė „Geriausios metų knygos pristatymas“

Sausio 7 d. į priešmokyklinę grupę atkeliavo „Židinio“ bibliotekos bibliotekininkė Lina ir atsinešė lobių – knygelių. Ji pristatė Vytauto V. Landsbergio knygelę  „Pūkis karalius“. Priešmokyklinukai ne tik žaidė, ieškojo lobio, klausė raiškiai skaitomos pasakos, bet ir pasidarė skirtuką – tikrą lapiuką Pūkį, kurį papuošė karūna.