Kvalifikacijos tobulinimo renginys Panevėžio raj. Dembavos lopšelyje-darželyje “Smalsutis” 

2023-05-12

2023 m. gegužės 11 d. mūsų mokytojos dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo renginyje „Judu ir tyrinėju. Kodas žaidime“  Panevėžio r. Dembavos lopšelyje-darželyje “Smalsutis”.

Kauno lopšelio-darželio „Klausutis“ meninio ugdymo (judesio) mokytoja Sonata Jonauskienė vesdama  mokymus akcentavo, kad kodavimo žaidimai ikimokyklinio amžiaus vaikams yra sėkmingas interaktyvus būdas išsiaiškinti pradines kodavimo sąvokas. Tai tarsi naujos kalbos mokymasis, įrankis, kurį galima panaudoti mokant standartų galingesniu, kūrybiškesniu ir labiau susietu būdu! Sonata susipažindino su pirmaisiais žingsniais į kodavimo pasaulį, atliekant paprastus veiksmus be ekrano, per žaidimą, fiziškai aktyvią ir judrią veiklą. Mokymuose dalyvavusios  Panevėžio rajono ir mūsų įstaigos mokytojos turėjo galimybę praktiškai panaudoti kodavimo metodines priemones pasitelkiant judriuosius ir muzikinius žaidimus.