Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Edukacinė pamokėlė „Švarios rankelės“

Kiek kartų per dieną plaunatės rankas? Priešmokyklinukai darželyje apie 10 kartų ir daugiau… Apie rankų higieną ir kosėjimo, čiaudėjimo kultūrą su vaikais diskutavo vaikų maitininimo ir higienos priežiūros organizatorė Rita.

Paukščių diena

Kovo 10 d. minėjome „40 paukščių dieną“. Vaikai aptarė kokie paukščiai grįžta į Lietuvą, klausėsi paukščių balsų, stebėjo juos darželio kieme ir surengė kūrybinių darbų parodą ,,Paukščiai“.

Kūrybinė valandėlė „Apyrankės gamyba“

Kovo 9 d. Domuko mama Justina pakvietė pasigaminti apyrankę. Pedagogės dalyvavusios kūrybinėje valandėlėje, iš karoliukų susivėrė sau apyrankes. Mamai Justinai dėkojame jai už kūrybines idėjas ir puikiai praleistą laiką

Edukacinė molio pamokėlė

Darželyje kovo 6 d. suorganizuota edukacinė molio pamokėlė ,,Velykų paukštelis”. Keramikė Dalia paaiškino vaikams kas yra molis, smėlis, atskleidė jų savybės ir paskatino juos kurti.

Kaziuko mugė

Šių metų kovo 4 d. vakarą šurmuliavo  Kaziuko turgelis. Į salę gausiai susirinko ugdytinių mamytės, tėveliai, močiutės, seneliai, broliai ir sesės.  Turgelyje buvo galima ragauti įvairių skanumynų, kurių buvo su kaupu ir įvairiam skoniui: pyragų, keksiukų, vaflių, suvertų iš saldumynų. Suaugusieji  kvietė įsigyti kaimiško sūrio, naminės duonos, medaus ir rankų darbo puošmenų. Prekyboje atsiskleidė vaikų, tėvelių ir darbuotojų verslumas, kūrybiškumas ir iniciatyvumas.