Kalėdinis LEGO miestas

2023-12-22

Gruodžio mėnesį mūsų priešmokyklinukai kūrė namus  iš Lego konstruktorių.  Gruodžio 20 d.  jų kūrybiniai darbai buvo pristatyti Panevėžio kultūros centre šventėje  “Kalėdų LEGO miestas”, kurią organizavo Panevėžio miesto savivaldybės administracija drauge su įmone UAB „Arginta Engineering“ bei Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“.    Tikimasi, jog tokiu būdu ne viena vaikučių karta galės susipažinti ir susidomėti inžinerija nuo mažų dienų, statydami, projektuodami LEGO konstruktoriais. UAB „Arginta Engineering“ vadovas Tomas Jaskelevičius renginyje dalyvavusių vaikų paklausė, ar jie norėtų visą gyvenimą dirbti. Sulaukus neigiamo atsakymo T. Jaskelevičius visiems palinkėjo studijuoti inžineriją. „Nes kai kažką kuri – atrodo, jog nedirbi“.

Vaikams labai patiko šviečiantis “Kalėdinis Lego miestas” ir  nestandartinių inžinerinių įrenginių ir mechanizmų projektavimo bei gamybos įmonės UAB „Arginta Engineering“ dovanos –  “LEGO” konstruktoriai.