Ilgalaikis projektas “AŠ ir žmogus”

2022-11-10
Lapkričio mėnesio tema “Aš ir kalba”, įgyvendinome projektą, “Skaitykime knygeles vaikams“, kuriuo skatinome vaikus pažinti ir įsiminti raides per žaidimą bei kūrybinę veiklą. Vaikai su mokytojomis keliavo po raidžių šalį, domėjosi knygomis, įvairiais rašytiniais tekstais, patys rašė savo, draugo vardus, kirpo, dekoravo raides, pristatę jas draugams, sukūrė raidžių medį. Su kitomis abėcėlės raidėmis vaikai susipažino, jas dėliodami iš konstruktorių, gamtinės medžiagos, rašydami ant specialių lentelių.
Lapkričio 9 d. priešmokyklinukai lankėsi ,,Židinio” bibliotekoje, kur pasitiko pelėda Drūlija. Ji vaikams sekė pasakaites, po to vyko diskusijos apie emocijas ir kaip jas suvaldyti, kaip lengviau įveikti pyktį.
Žilviniečiai smagiai leido laiką naujoje darželio erdvėje „Vaikų bibliotekėlėje“, kur mokytojos ir mokytojų padėjėjos sekė pasakas, o vaikai susiradę patikusią knygelę jas vartė, skaitė draugams, vaidindami kūrė savo sukurtas pasakėles.