Ilgalaikis projektas “Aš ir miestas”

2022-12-10

Gruodžio mėnesį vykdome projektą „Aš ir miestas“, kurio metu vaikai apie kalbėjo miestą, gatvių papuošimus, iš įvairių medžiagų statė savo namus ir pasakojo kaip šventes švenčia savo šeimose.

Ugdytiniai kartu su mokytojomis aptarė Adventį laikotarpį, susipažino su lietuvių liaudies papročiais, žaidė liaudies žaidinimus, visi kartu gamino advento kalendorių, vainiką ir puošmenas eglutei.

„Boružėlių“ grupės vaikai apsilankė kraštotyros muziejuje, dalyvavo istorinėje edukacinėje programoje “Danutės kalėdos”. Išgirdo tikrą penkerių metų mergaitės liūdną istoriją tremtyje, kuri nors ir labai skaudi, tačiau pilna meilės džiaugsmo, pasiaukojimo, bendrystės ir vilties. Visi kartu su nuostabia muziejaus edukatore gamino kalėdinius žaisliukus, kuriais papuošė eglutę.

Šis laikotarpis paskatino vaikus pažinti, kurti ir bendrauti.