Kalėdinis spektaklis

Gruodžio 23 d. darželio vaikučius pradžiugino pedagogių Kalėdinė dovana – spektakliukas „Varna ir sūris“.

Šventinės Kalėdinės popietės

Grupių šeimos Kalėdinė popietės, kurios buvo pilnos vaikų džiaugsmo, šurmulio ir žaidimų, kuriose mažųjų laukė susitikimas su Kalėdų seneliu.

Akcijos „Aplankyk vienišą senelį“  ir „Pasveikink darželio kaimynus“

Gruodžio 19- 20 dienomis  visa bendruomenė įsitraukė į gerumo akciją „Aplankyk vienišą senelį”. Vyresniųjų grupių vaikai aplankė vienišus senelius gyvenančius A.Mackevičiaus, Mindaugo, Teatro, Kauno gatvėse. Seneliai džiaugėsi dovanėlėmis ir vaikų pagamintais atvirukais. Su Kalėdomis priešmokyklinukai pasveikino  ir darželio kaimynus. Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie akcijų. „Aplankyk vienišą senelį“  ir „Pasveikink darželio kaimynus“.

Advento vakaras

Į jaukų Adventinį vakarą „Užgesusi  ugnelė“ tėvelius ir darbuotojus pakvietė priešmokyklinė grupės vaikai su pedagogėmis Rima, Giedra ir Alvyda.

Kūrybinė valandėlė „Kalėdinių atviručių gamyba“

„Boružėlių“ grupės vaikai ir tėveliai noriai rinkosi į Kalėdinių atviručių gamybą, kurią vedė mama Dovilė. Savo sukurtus atvirukus vaikai dovanojo savo seneliams

Edukacinė pamokėlė „Kaip gaminama žvakelė“

Edukacinę- praktinę pamokėlę „Kaip gaminama žvakelė“ priešmokyklinukams pravedė

tėtis Vaidas. Priešmokyklinė grupė pavirto didžiuliu, bičių vašku kvepiančiu aviliu. Pagamintą vaško žvakelę vaikai per šventes uždegė savo namuose.

Kalėdinė mugė

Gruodžio 6 d. Kalėdinėje mugėje aktyviai dalyvavo ne tik darželio  vaikučiai, darbuotojai, tėveliai, bet ir Socialinių paslaugų centro ugdytiniai,  mamos iš Lietuvos autizmo asociacijos “Lietaus vaikai”, pristatydami savo rankų darbo darbelius.

Atvira –praktinė veikla „Sveikos ir stiprios pėdutės“

Gruodžio 5 d. kineziterapeutė Austra parodė veiklą su vaikais “Sveikos ir stiprios pėdutės” tėvams, demonstruodama pratimus, kurie stiprina visas raumenų grupes, lavina pusiausvyrą ir koordinaciją.

Kūrybinė valandėlė „Advento vainiko gamyba“

Lapkričio 29 d. darželio salėje šeimos nariai su vaikais gamino advento vainiką, kuriais puošė savo namus.