Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Gegužės 11-21 d.  vyko sveikatingumo savaitės renginiai : judrioji diena, krepšinio diena, meilės diena, paspirtukų diena, kamuolio diena, estafečių diena, vaisių diena ir keliavimo diena. Sveikatingumo savaitės metu vaikai buvo skatinami aktyviai judėti ir daugiau laiko praleisti lauke.

Vaikai mankštinosi skambant linksmai muzikai, atliko užduotis orientacijai, koordinacijai, ištvermei, savo jėgas išbandė įveikdami kliūčių ruožą, estafečių ir paspirtukų rungtyse.

Tęsdami darželyje sveikatingumo savaitę, darželio bendruomenė įsitraukė ir į respublikinį Sveikatiados konkursą „Užkandžių fiesta“. Vaikai aptarė kas yra sveikas ir kas nesveikas maistas, dėliojo ir kūrė sveiko maisto dėliones, užmerktomis akimis ragavo ir pagal skonį spėjo vaisius. O vyresnieji vaikai patys pasigamino sveikus užkandžius iš vaisių.

Paskutinę sveikatingumo dieną suorganizuota išvyka į parką. Vyresniųjų grupių vaikai užsidėję kuprines ant pečių, pasiėmę gertuves su vandeniu ir užkandžių, patraukė į sporto aikštyną.