Velykos – gražiausia pavasario šventė. Jai ruošėsi visa bendruomenė: kurdami dekoracijas, gražino darželio aplinką, margino margučius, kūrė dovanėles savo šeimos nariams ir siuntė gražius sveikinimus vieni kitiems. Per dvi velykines savaites vaikučiai susipažino su Šv. Velykų papročiais, kiaušinių marginimo būdais ir raštais, noriai pasakojo, kaip margino kiaušinius namuose (servetėlėmis, svogūnų lukštais, augaliukais, guašu, lipdukais ir kt.), surengė kiaušinių ridenimo varžybas ir patys kūrė ornamentus „Didžiajam margučiui“(darželis įsitraukė į labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ konkursą „Vaikų Velykėlės 2021“). Džiaugiamės, jog ši graži pavasario šventė į vaikučių širdeles įnešė gėrio, džiaugsmo, dalelę geros nuotaikos ir žinoma margučių.