Susitikimas su rašytoja Neringa TIK

2022-06-29

Birželio 28 d. mūsų darželyje svečiavosi rašytoja, pasakų kūrėja Neringa Tik. Autorė nuotaikingai sekė savo kurtas pasakas, įtraukdama vaikus į magišką knygų pasaulį. Vaikai sužinoję kaip kuriamos pasakos ir patys galėjo tapti pasakos herojumi. Ypač vaikus pradžiugino juodoji skrybėlė, kurios mintis Neringa perskaitė garsiai visiems.  Rašytoja  kiekvienam dalyviui padovanojo pasakaitę ir saldumyną, o grupėms – knygelę „Pasakos iš mėnulio“.

Vaikams labai patiko edukacinė pasakų pamoka:

“Patiko pasaka apie alkaną drambliuką… o skruzdėlytės valgė cepelinus….”

“Linksmiausia buvo keliauti į vorų karalienės gimtadienį…”

“Visokios staigmenos buvo įdomios…”

“Juokingas žaidimas – su raganos skrybėle…”

“Gavome dovanų ir saldainių…”

„Visuomet sakau, kad tie, kas skaito knygas ar klausosi pasakų būna ir geri, ir laimingi. Gal todėl pasakose iš Mėnulio net ragana, perskaičiusi knygą, tampa gera senele“.  Neringa Tik