Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Štai ir atėjo ilgai laukta išleistuvių šventė…

Gegužės 28 d. šventiškai alyvomis, balionais ir žaislais, mamų dėka, papuošta darželio kiemo terasa paskutinį kartą pakvietė būsimus pirmokėlius į pačią spalvingiausią ir daugiausiai emocijų sukeliančią šventę – išleistuves.

Darželį paliekančius ,,Peliukų mokyklėlės“ grupės ugdytinius sveikino ir jiems geros kloties linkėjo visi susirinkę. Na, o būsimi pirmokėliai, dainuodami, šokdami, atlikdami užduotėles įrodė, kad tikrai pasiruošę eiti į mokyklą. Išleistuvės leido nukeliauti į tikrą kelionę, ji pasiekė sielos gelmes, kur pilna meilės, šilumos ir draugystės.

Su džiaugsmu ir kartu su liūdesiu žiūrėjome į vaikus ir buvo sunku patikėti, kad jie jau užaugo. Linkime, kad jų vaikiškas mažas pasaulis, apgaubtas stebuklų skraiste, tęstųsi dar ilgai, ilgai…

Štai ir baigės vingiuotas takelis,

Štai ir didelio kelio pradžia.

Kur nuves šitas baltas kelias

Per galulaukes mūsų gražias.

Kaip pasiekti tą kalną, tą aukštumą,

Nors atrodo – visai arti?

Gero vėjo, sutinkant aušrą!

Būkit savo svajonių verti!

Gero kelio po saule, po debesiu,

Po žaibu, po sparnu kregždės!

Po laimingu lakštingalos klegesiu,

Po rasota šviesa žvaigždės.

Gero kelio!

(P. Panavas)