Pažintinė –tiriamoji savaitė „Rudens lapų šurmulys“

Spalio 18-22 d. darželyje vyko pažintinė –tiriamoji savaitė „Rudens lapų šurmulys“, kurios metu vaikai stebėjo rudenėjančią gamtą, gamtos reiškinius: vėją, lietų, jo susidarymą, naudą gamtai ir pavojus, apsaugą nuo lietaus (rūbai, avalynė, skėčiai ir kt.). Atliko bandymus su vandeniu, pienu ir įvairios tekstūros medžiaga, bandė kurie daiktai skęsta, o kas ne. Kūrybiniams darbeliams naudojo gamtinę medžiagą: lapus, kaštonus, giles ir šakelės. Kieme vaikai aiškinosi mokėsi atpažinti ir pavadinti medžius, pavadinti jo vaisius, dėliojo voratinklius iš gamtinės medžiagos, taškėsi balutėse ir džiaugėsi lapų gausa. Vaikų mintys: ,,Visur lapai gražūs, man patinka rinkti lapų puokštes.“. “Vorų nereikia bijoti. Vorai neša laimę”. Laiptinėse ir pavėsinėse organizuotos rudeninės parodėlės „Rudens lapų šurmulys“.