Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių dainos konkursas-festivalis „Iš mažos širdelės skambanti dainelė”

  • Titulinis
  • Akimirkos iš renginių
  • Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių dainos konkursas-festivalis „Iš mažos širdelės skambanti dainelė”
2022-05-08

Gegužės 6 dieną lopšelis-darželis „Žilvinas” dalyvavo Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytinių dainos konkurse-festivalyje „Iš mažos širdelės skambanti dainelė“. Įdėja savo mieste organizuoti mažųjų pasirodymą kilo ikimokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytojoms. Festivalį- konkursą ,,Iš mažos širdelės skambanti dainelė” organizavo ,,Žilvino” ir ,,Kregždutės” meninio ugdymo mokytoja Vaiva Kubilienė, ,,Riešutėlio” meninio ugdymo mokytoja Jolanta Valickienė ir ,,Gintarėlio” meninio ugdymo mokytoja Kristina Miliškevičienė. Mūsų darželį atstovavo „Pelėdžiukų“ grupės solistė Goda Glotovaitė, kuri atliko A. Sendžiukienės dainą ,,Jei galėčiau pakeist pasaulį” ir gavo nominaciją  “Lyriškiausia daina”. Sveikiname ir džiaugiamės ugdytinės pasiekimais.

Meninio ugdymo mokytoja Vaiva Kubilienė.