Inikilėliai mūsų kieme…

2022-03-17

Mūsų darželyje vyko akcija „Padovanok inkilą paukščiukams“. Tėveliai, darbuotojai, vaikučiai su šeimos nariais gamino inkilus ir dovanojo paukščiukams, kuriuos pamatyti galima visose darželio erdvėse.

Į darželį buvo pakviestas „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojas Romas Kupčinskas su mokiniais, kurie pravedė edukaciją kaip pasigaminti inkilą. Vaikai patys galėjo kalti vinis, gręžti su gręžtuvu ir pasigaminti gražų inkilą zylutei. Kiekvienas vaikas, prisidėjęs prie inkilo gamybos gavo dovanų – medinę zylutę. Pagamintus inkilus  mokiniai iškėlė į medžius.

Dėkojame visiems tėveliams, seneliams, darbuotojams, direktoriui Justui,  „Ąžuolo“ progimnazijos mokytojui, mokiniams ir Panevėžio socialinių paslaugų centro neįgaliųjų dienos centro lankytojams už padovanotus inkilus paukščiukams.

Žilviniečiai dabar lauks atskrendančių paukštelių, kad galėtų stebėti kaip apsigyvena naujuose nameliuose.