Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Popierinių lėktuvėlių diena

Mūsų darželis įsitraukė į Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektą „Popierinių lėktuvėlių diena“ Projekte „Popierinių lėktuvėlių diena“ dalyvavo 60 vaikų nuo 2 iki 7 metų. Pedagogams padedant vaikai mokėsi lankstyti lėktuvėlius. Daug džiaugsmo vaikams ir tėveliams suteikė spalvotų popierinių lėktuvėlių skraidymo varžybos „Tolyn, aukštyn, įveikiant kliūtį“.

Šeimos diena

Gegužės 15-ąją dieną lopšelyje-darželyje nuotoliniu būdu minėjome vieną šilčiausių ir brangiausių švenčių – Tarptautinę šeimos dieną.  Vaikams buvo pasiūlyta nupiešti šeimos portretą, vyresniųjų grupės šeimoms -kurti šeimos herbą ar šeimos medį, Sulaukta daug kūrybiškų darbelių.  Labai aktyviai tėveliai dalinosi  šeimoje mėgstamo patiekalo receptais: obuolių pyrago, bandelių su cinamonu, žuvies kepsnio, makaronų su troškintomis daržovėmis, naminių varškėtukų, spurgyčių, keksiukų ir kt.  Tėveliai vieni kitus sveikino su šia gražia švente, linkėjo santarvės ir džiaugsmo tarpusavyje.

   

 

Sveikatingumo dienos „Noriu būti sveikas“

Gegužės 11-15 dienomis  nuotoliniu būdu organizuota sveikatingumo savaitė. Vaikai diskutavo „Ką daryti kad augtum sveikas it stiprus“, „Koks maistas sveikas“, žiūrėjo filmuką ir klausėsi Meškučio pasakojimo apie sveiką mitybą, švarias rankytes. Tėveliai atsiuntė nuotraukų kaip vaikai sportuoja namie ir kieme, atlieka  mankšteles, žaidžia krepšinį, šokinėja ant batuto, važinėja dviratukais ir paspirtukais. Organizuota  virtuali nuotraukų paroda „Laisvalaikis su šeima“.