Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Mūsų darželiui  „Žilvinui“  jau 35 metai. Visą savaitę vyko renginiai, skirti darželio jubiliejui ir vardieniui paminėti.

Šventinė savaitė prasidėjo ekologine – pažintine – tyrinėjimų diena. Vaikams buvo smagu eksperimentuoti, sėti gėlytes, stebėti vabalus gyvenančius „Vabalų namelyje“, darželio kieme augančius augalus, apžiūrėti nuotraukų parodą skirtą darbuotojams, žaisti naujus žaidimus, ir puošti darželio aplinką.

Balandžio 27 d. skirta etno kultūrinėms tradicijoms puoselėti: vaikai minė mįsles, sekė pasakas be galo, klausėsi kanklių muzikos, šoko žinomus lietuvių liaudies ratelius-žaidimus ir grojo įvairiais instrumentais skambant linksmai polkutei. Netrūko geros nuotaikos ir džiugių emocijų.

Sporto diena buvo pilna linksmų, nuotaikingų užduočių, kurias noriai atliko ir maži ir dideli. Savo jėgas priešmokyklinukai galėjo išbandyti žaisdami kvadratą su suaugusiais. Smagu buvo stebėti  ir sirgalius, kurie atsinešę sirgalių atributiką, aktyviai palaikė  savo komandos narius. Daug džiaugsmo vaikams suteikė  „Aukštaitijos krepšinio mokyklos“ treneris ir talismanas „Liūtukas“.  Sporto diena praūžė labai greitai palikdama puikią nuotaiką ir „Aukštaitijos krepšinio mokyklos“ saldžias dovanas.

Balandžio 29 dieną organizuota „Teatro diena“- tai vaidyba, improvizacijos, šokiai ir „Skrybėlių paradas“. Visi rinkosi į papuoštą kiemo terasą, kurioje ikimokyklinio ugdymo mokytojos  parodė vaikams lėlių vaidinimą „Boružėlės Liputės šypsena“. Po spektaklio visi demonstravo gražiąsias kepuraites. Žiūrovai buvo sužavėti, nevaržė emocijų pasitikdami kiekvieną grupę.

Jubiliejinę šventę vainikavo visų grupių vaikų muzikiniai pasirodymai, vaišės,  dovanėlės ir sveikinimai. „Žilvino“ jubiliejaus šventė įsimintina ir spalvinga. Nors ir trūko saulės spindulių, darželis klegėjo nuo vaikų juoko, dainų ir šokių!!!

Dėkojame visiems, kad esame kartu, sveiki ir laimingi!!!

Visą bendruomenę sveikiname su darželio jubiliejumi ir  „Žilvino“ vardo diena!!!