Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Kiekvieną rugsėjį bendruomenė dalyvauja „Sveikatos mokyklų“ renginiuose. Jau antrą kartą mūsų darželis įsitraukia iniciatyvą „Aktyviai, draugiškai, sveikai“. kurią inicijuoja Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (toliau – LMNŠC), Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Judėjimo savaitės metu  buvo skirta aktyviam judėjimui, kurios metu žaidė judriuosius žaidimus, vyko krepšinio pamokėlės, linksmosios estafetės. Skambant muzikai, energingai pasimankštinus,  visų grupių komandos rikiavosi  prie STARTO, kur vyko „Bėgimas aplink darželį“.

Pavaduotoja ugdymui Vilija Liukpetrienė