Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Į Panevėžio gamtos mokyklos akciją  įsitraukė „Bitučių“ grupė. Projektą vykdyti pradėjo gruodžio mėn. Mokytojos su vaikais aptarė, kurie paukšteliai lieka žiemoti Lietuvoje, žiūrėjo dokumentinius filmukus, skaitė žurnaliukus “Lututė”, diskutavo kaip galima paukšteliams padėti peržiemoti ir koks maistas yra tinkamas.  Grupės vaikai su tėveliais pasigamino lesyklėles namuose ir stebėjo į jas atskrendančius paukštelius. Prie akcijos ,,Už vieną trupinėlį čiulbėsiu visą vasarėlę“ prisijungė viso darželio vaikai ir darbuotojai. Visi saulėgrąžomis papildydavo teritorijoje esančias lesyklėles ir net krūmus nukabinėjo paukštelių gardėsiais.

 „Bitučių“ grupės mokytoja Giedra Birbilienė