Biudžetinė įstaiga
  Kauno g. 38, LT- 35160, Panevėžys
  Tel.: (8 45) 50 88 02, (8 45) 50 88 03
  El. paštas: ldzilvinas38@gmail.com

  Kodas 190412321

Atsisveikinimo su darželiu popietė

Birželio 26 d. mūsų lopšelyje-darželyje vyko priešmokyklinukų atsisveikinimo su darželiui popietė. Vaikai praleido šią išskirtinę dieną draugų, pedagogų, tėvų, svečių – chemikių  būryje, kur buvo daug žaidimų, eksperimentų, juoko ir siurprizų. Išleistuvių proga darželiui buvo padovanota rožė, kuri puošė darželio rožyną ir neleis pamiršti mažųjų mūsų atžalų. Linkim jiems sėkmės mokykloje!

  

Vasaros lygiadienis ,,Saulės šventė”

Birželio 22-23 d. vaikai aiškinosi kas yra Joninės, sužinojo kad senovėje vadinamos Rasos švente arba Kupolėmis, jų prasmę, reikšmę ir tradicijas. Klausėsi lietuvių liaudies sakmių ir atsakinėjo į klausimus, mynė mįsles, skaičiavo gėlės žiedlapius, žaidė draugavimo žaidimus- ratelius. Vaikai su auklėtojomis pynė apyrankes, vainikėlius ir pasveikino darželio darbuotojas Janinas.

      

Menų savaitė

Gegužės 15-19 dienomis „Menų savaitės“ metu vaikai žadino vaizduotę, lavino smulkiąją motoriką ir patyrė daug kūrybos džiaugsmo. Vaikai noriai piešė ant įvairių faktūrų: popieriaus, tapeto, plėvelės, kartono, medžio, žolynų ir medžio lapo, „kepė“ iš smėlio tortus, pyragus, kuriuos kūrybingai puošė įvairiomis žolelėmis, šakelėmis.  Daug  teigiamų emocijų teikė vaikščiojimas basomis po žolę, smėlį, vandenį, pojūčių taku.

Pažintinė-tiriamoji savaitė ,,Vasaros pramogos“

Vasara nuostabus metų laikas, kai galima didžiąją laiko dalį praleisti lauke. Pažintinės –tiriamosios savaitės metu, vaikai domėjosi darželio aplinka, ją tyrinėjo, atliko įvairius eksperimentus su vandeniu ir smėliu, rinko ir rūšiavo vasaros gėrybes ,,į stebėjimų krepšelį“, fiksavo savo stebėjimų lapuose ir diagramose. Karštą dieną juos pradžiugino vandens mūšis. Net tokie gamtos reiškiniai, kaip lietus nesutrukdė vaikams džiaugtis vasara – stebėdami, kaip po smarkaus lietaus susidaro didžiulės balos, išbandė jas braidydami ir plukdydami laivelius. Ugdytiniai puikiai įsisavino saugaus elgesio taisykles vasarą, esant blogoms oro sąlygoms: liūtims, perkūnijai, griaustiniui; kalbėjo apie saugų elgesį prie vandens telkinių, prisiminė saugaus elgesio taisykles gatvėje.

Pasaulinės aplinkos apsaugos diena

Birželio 5 d. Pasaulinės aplinkos apsaugos diena. Mūsų darželio pedagogai su vaikais prisijungė prie šios iniciatyvos minėjimo. Ugdytinių darbai patalpinti ir viešinami elektroniniame albume.

 

Rytmetys „Vaikystės  žaidimai“

Biželio 1 d. “Vaikystės dieną”  darželio ugdytinai praleido žaisdami su draugais įvairius žaidimus, piešė ant asfalto, šoko, pagal skambančią muziką, pūtė vėjo malūnėliu ir muilo burbulus.  Vyresnieji vaikai gamino spalvotas vėliavėles, kuriomis papuošė darželio kiemą.